Osiedle Bruzdowa

Szczegóły inwestycji

Lokal 1

KondygnacjaPow. użytkowaTarasySzczegóły
Parter133,33m2  Zobacz
I Piętro104,49m225,03 m2 Zobacz
Antresola43,11m215,36 m2 Zobacz

Lokal 2

KondygnacjaPow. użytkowaTarasySzczegóły
Parter133,33m2  Zobacz
I Piętro104,49m225,03 m2 Zobacz
Antresola43,11m215,36 m2 Zobacz
  • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 oddanie do użytkowania – 3 kw 2022
  • Liczba domów: cała inwestycja składa się z 2 nowych domów w zabudowie bliźniaczej
  • Liczba kondygnacji: 2 kondygnacje naziemne oraz obszerna antresola
  • Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.
  • Standard wykończenia: standard deweloperski.
  • Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
  • Garaże: 2 stanowiska w garażu
  • Udogodnienia: wentylacja z rekuperacją
  • Przyroda: informacja u dewelopera.

Wizualizacje

Plan inwestycji

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Bruzdowa znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa (8,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera GLIF SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Bruzdowa rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 oddanie do użytkowania – 3 kw 2022.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w zabudowie bliźniaczej.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody.

Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki.

Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Rozciągająca się pomiędzy zachodnim brzegiem Wisły, Skarpą Wiślaną a Ursynowem, dzielnica Wilanów jest przestrzenią o stosunkowo niskiej zabudowie, na którą składają się: luksusowe rezydencje i apartamenty, architektura zabytkowa oraz nowoczesne budynki biurowo-usługowe. Na kameralną atmosferę miejsca wpływają: niewielki stopień zaludnienia oraz znaczne obszary zielonego pejzażu poprzecinanego ciekami wodnymi. Muzeum Pałacu w Wilanowie oraz Muzeum Plakatu decydują o kulturowej randze dzielnicy. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Bruzdowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: SIEDLISKOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bruzdowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Misiomisia. Klub malucha w odległości 550 m, Przedszkole nr 416 w odległości 700 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 w odległości 1 800 m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Artplants. Rośliny ozdobne, drzewa, krzewy w odległości 2 100 m.